Ing. Lucie Šafaříková

PRODEJ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Bezpečně prodám nebo pronajmu Vaší nemovitost bez starostí a za nejlepší cenu.

PROPAGACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Zviditelním Vaší nemovitost na sociálních sítích Facebook, Instagram, YouTube atd.

PROFESIONÁLNÍ MARKETING A INZERCE

Využívám moderní marketingové nástroje a strategie pro efektivní prezentaci Vaší nemovitosti.

Jsem tu pro Vás ...

Jednatelka společnosti

Ráda Vám pomohu ohledně prodeje či pronájmu nemovitostí. Pokud máte na mě nějaký dotaz, neváhejte mě kontaktovat! Těším se na spolupráci.

 +420 775 180 875
Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4 - Nusle

Videovizitka

Videoreference

Video - publikace

Videopublikace

Můj příběh...

Lucie Šafaříková Staňková

Jak to všechno začalo…  

Moje éra v realitách začala v r. 2005, když jsem dostala pracovní nabídku od své kamarádky. Vzhledem k tomu, že jsem se už nějakou dobu zajímala o investování do nemovitostí, tak kde jinde se to naučit, než přímo „u zdroje“. V té době jsem byla ale na mateřské dovolené se svými 2 syny, zpočátku se tedy jednalo jen o přivýdělek k tomu, co mi chodilo od státu.

Geodézie, nebo reality?

Po skončení mateřské jsem se rozhodovala, co dále – jestli se vrátit ke své profesi geodeta, kterou jsem 5 let studovala na VŠ stavební a navíc jsem si na mateřské dodělala autorizaci, takže jsem měla i úžasné kulaté razítko, nebo jestli se vrhnout naplno do realitního světa…

Zvítězila 2. varianta!

Od února 2007 už tedy nejsem zaměstnanec v geodézii, ale pracuji v realitách na IČO pod hlavičkou větší společnosti.
Jenže…
První rok v roli realitního makléře byl krutý. Nedařilo se příliš, občas se povedl nějaký pronájem, sem tam prodej menší nemovitosti, ale na uživení to nebylo. S otazníky v očích jsem sledovala své zkušené kolegy, jak prodávají jednu nemovitost za druhou …

Vytrvalost je všemocná!

Dnes už vím, že pro každého makléře je důležité vydržet právě ten první rok, nehledět na neúspěchy, poučit se z nich, učit se praxí, průběžně se vzdělávat a ono to přijde. Vidím to i na ostatních makléřích – spousta jich to vzdá do 1 roka, protože nemají počáteční finanční polštář na rozjezd a víru v sebe sama, že to dokážou.

První úspěchy

A pak přišel velmi komplikovaný prodej bytu na Praze 5 a s ním i maximální spokojenost klientky po úspěšném prodeji. Zjistila jsem, že miluji ten hřejivý pocit kolem srdce, když je klient spokojen a vděčný za to, že jsem mu pomohla rozplést tak složitou situaci. Ten pocit je pro mě velmi důležitý.

 

Lucie Šafaříková Staňková
Lucie Šafaříková Staňková

Cesta vzhůru

A najednou se začalo dařit. Prodeje se hromadily, po čase jsem začala tvořit team makléřů, kterým jsem předávala to, co jsem se sama naučila, stala jsem se okresní ředitelkou pro Prahu 4 a následně i celou Prahu, s kolegy jsme otevřeli vlastní kancelář. Vedení společnosti si mne vybralo jako školitelku pro nové spolupracovníky. To vše mě posouvalo profesně dál a dál a měla jsem dobrý pocit z poctivě odvedené práce.

Ocenění

V letech 2011 a 2013 jsem obsadila při hodnocení celoroční činnosti firmy v kategorii TOP CLASS 1.místo za nejlepšího pracovníka firmy. Měla jsem za sebou více jak 150 úspěšných prodejů a pronájmů, některé byly komplikované exekucemi, některé nedořešeným (opomenutým) dědictvím, odhalila jsem několik nemovitostí, které majitelé „vlastnili“ mnoho let, ale neměli je zapsané na katastru.

Vlastní společnost

V roce 2014 jsme se s manželem rozhodli založit vlastní realitní společnost Bydlení na doporučení s.r.o. a realizovat své představy, jak efektivně pomáhat lidem s prodejem jejich nemovitostí. Prošli jsme společně řadou on-line kurzů, kde jsme se naučili nové a moderní metody prodeje. Těší mě, že máme řadu spokojených klientů, kteří to oceňují a doporučují nás dále svým známým a přátelům.

Nejen prací živ je člověk

Po práci je třeba si i odpočinout a k tomu nám s manželem skvěle slouží naše chalupa v Jizerských horách. Práce na zahradě a procházky nádhernou přírodou člověku krásně pročistí hlavu. Přebytečnou energii pak vybíjím jednou týdně na volejbale, nebo basketbale.

Lucka

Lucie Šafaříková Staňková