Ing. Lucie Šafaříková Staňková

Luice Šafaříková Staňková

Jednatelka společnosti

Telefon:    +420 775 180 875
Email:        info@bydleninadoporuceni.cz

Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   Na Zámecké 1518/9
                   140 00 Praha 4 - Nusle

Motto: „Všechno jde, když se chce!“

Videovizitka

Videoreference

Video - publikace

Videopublikace

Můj příběh...

Lucie Šafaříková Staňková

Jak to všechno začalo…  

Moje éra v realitách začala v r. 2005, když jsem dostala pracovní nabídku od své kamarádky. Vzhledem k tomu, že jsem se už nějakou dobu zajímala o investování do nemovitostí, tak kde jinde se to naučit, než přímo „u zdroje“. V té době jsem byla ale na mateřské dovolené se svými 2 syny, zpočátku se tedy jednalo jen o přivýdělek k tomu, co mi chodilo od státu.

Geodézie, nebo reality?

Po skončení mateřské jsem se rozhodovala, co dále – jestli se vrátit ke své profesi geodeta, kterou jsem 5 let studovala na VŠ stavební a navíc jsem si na mateřské dodělala autorizaci, takže jsem měla i úžasné kulaté razítko, nebo jestli se vrhnout naplno do realitního světa…

Zvítězila 2. varianta!

Od února 2007 už tedy nejsem zaměstnanec v geodézii, ale pracuji v realitách na IČO pod hlavičkou větší společnosti.
Jenže…
První rok v roli realitního makléře byl krutý. Nedařilo se příliš, občas se povedl nějaký pronájem, sem tam prodej menší nemovitosti, ale na uživení to nebylo. S otazníky v očích jsem sledovala své zkušené kolegy, jak prodávají jednu nemovitost za druhou …

Vytrvalost je všemocná!

Dnes už vím, že pro každého makléře je důležité vydržet právě ten první rok, nehledět na neúspěchy, poučit se z nich, učit se praxí, průběžně se vzdělávat a ono to přijde. Vidím to i na ostatních makléřích – spousta jich to vzdá do 1 roka, protože nemají počáteční finanční polštář na rozjezd a víru v sebe sama, že to dokážou.

První úspěchy

A pak přišel velmi komplikovaný prodej bytu na Praze 5 a s ním i maximální spokojenost klientky po úspěšném prodeji. Zjistila jsem, že miluji ten hřejivý pocit kolem srdce, když je klient spokojen a vděčný za to, že jsem mu pomohla rozplést tak složitou situaci. Ten pocit je pro mě velmi důležitý.

 

Lucie Šafaříková Staňková
Lucie Šafaříková Staňková

Cesta vzhůru

A najednou se začalo dařit. Prodeje se hromadily, po čase jsem začala tvořit team makléřů, kterým jsem předávala to, co jsem se sama naučila, stala jsem se okresní ředitelkou pro Prahu 4 a následně i celou Prahu, s kolegy jsme otevřeli vlastní kancelář. Vedení společnosti si mne vybralo jako školitelku pro nové spolupracovníky. To vše mě posouvalo profesně dál a dál a měla jsem dobrý pocit z poctivě odvedené práce.

Ocenění

V letech 2011 a 2013 jsem obsadila při hodnocení celoroční činnosti firmy v kategorii TOP CLASS 1.místo za nejlepšího pracovníka firmy. Měla jsem za sebou více jak 150 úspěšných prodejů a pronájmů, některé byly komplikované exekucemi, některé nedořešeným (opomenutým) dědictvím, odhalila jsem několik nemovitostí, které majitelé „vlastnili“ mnoho let, ale neměli je zapsané na katastru.

Vlastní společnost

V roce 2014 jsme se s manželem rozhodli založit vlastní realitní společnost Bydlení na doporučení s.r.o. a realizovat své představy, jak efektivně pomáhat lidem s prodejem jejich nemovitostí. Prošli jsme společně řadou on-line kurzů, kde jsme se naučili nové a moderní metody prodeje. Těší mě, že máme řadu spokojených klientů, kteří to oceňují a doporučují nás dále svým známým a přátelům.

Nejen prací živ je člověk

Po práci je třeba si i odpočinout a k tomu nám s manželem skvěle slouží naše chalupa v Jizerských horách. Práce na zahradě a procházky nádhernou přírodou člověku krásně pročistí hlavu. Přebytečnou energii pak vybíjím jednou týdně na volejbale, nebo basketbale.

Lucka

Lucie Šafaříková Staňková