Jaroslav Šafařík

PRODEJ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Bezpečně prodám nebo pronajmu Vaší nemovitost bez starostí a za nejlepší cenu.

PROPAGACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Zviditelním Vaší nemovitost na sociálních sítích Facebook, Instagram, YouTube atd.

PROFESIONÁLNÍ MARKETING A INZERCE

Využívám moderní marketingové nástroje a strategie pro efektivní prezentaci Vaší nemovitosti.

Motto: „To co slíbím, vždy dodržím!“

Jsem tu pro Vás ...

Jednatel společnosti

Rád Vám pomohu ohledně prodeje či pronájmu nemovitostí. Pokud máte na mě nějaký dotaz, neváhejte mě kontaktovat! Těším se na spolupráci.

 +420 605 728 080
Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4 - Nusle

Videovizitka

Videoreference

Video - publikace

Videopublikace

Můj příběh...

Jaroslav Šafařík

Trocha historie

Můj prvopočátek v realitách spadá do roku 2007, tedy o dva roky později, než začínala Lucka. Práce v obchodě mě vždycky přitahovala a hledal jsem vhodnou příležitost. V té době jsem byl zaměstnaný jako servisní technik mobilních telefonů a také jsem zde chvíli pracoval na reklamačním oddělení, což pro mě byla obrovská škola sebeovládání, psychologie a asertivní komunikace se zákazníky. V té době jsem byl připraven změnit obor a začít podnikat. Byl jsem vnitřně nabitý energií postavit se na vlastní nohy a začít se realizovat. Nabídka práce v nemovitostech mě velmi oslovila, podal jsem v zaměstnání výpověď a vrhl se naplno do realitního byznysu.


Realitní začátky

Během pár měsíců, koncem roku 2007 jsem se na realitním trhu rozkoukal a zrealizoval své první tři obchody, které mi hodně daly - není nad učení se v praxi. V následujícím roce jsem se potýkal se svou obchodní nezkušeností, ale postupně jsem získával sebevědomí a jistotu na realitním trhu.

Jaroslav Šafařík
Jaroslav Šafařík

Úspěchy

V dalších letech jsem již stabilně obchodoval cca 20 nemovitostí ročně a stal jsem se osobním poradcem lidem, kteří prodávali nebo pronajímali nějakou svou nemovitost.

Jako člověk narozený ve znamení Blíženců jsem chápal jako svou velkou výhodu přátelský přístup ke klientům, cítil jsem, že jsem se v takovýchto obchodech našel a velmi mne to vnitřně uspokojovalo.

Vrchol kariéry?

Od roku 2011 jsem se stal 5x nejúspěšnějším realitním poradcem v rámci velké realitní společnosti a stal jsem se také vedoucím týmu cca 25 obchodníků.  Tím to ale neskončilo, moje ambice jsou mnohem vyšší!

A co dál?

V roce 2015 jsme s manželkou založili vlastní realitní společnost. Našim společným cílem je, aby klient byl vždy na prvním místě, byl spokojený a dostal skutečné nadstandardní služby.
Průběžně jsem začal pronikat do online vzdělávání a úplně mě pohltily nové technické vymoženosti, které se nám nabízejí. Ponořil jsem se do info marketingu, email marketingu a také do video marketingu.

Stále hledám nové aplikace a technologie, které odlišují a zkvalitňují naší práci.

 

Práce jako koníček

Moje práce v realitách se stala mým velkým koníčkem, hodně jsem se naučil a stále se v oboru vzdělávám, abych byl neustále v obraze, jak se vyvíjí realitní a finanční trh.

Člověk musí ale tužit nejen mysl, ale i tělo. O víkendu mě tedy můžete vidět na některém pražském fotbalovém hřišti, kde s partou kamarádů hrajeme Hanspaulskou ligu malé kopané. Rád si zahraju i volejbal, squash, nebo tenis, v mládí jsem hrál několik let basketbal.

Za úžasný relax považuji výlety do přírody a dlouhé procházky (ideálně se svou ženou Luckou 🙂 ). Užívám si krásné chvilky s dětmi a naší velkou rodinou.

Jaroslav Šafařík
Jaroslav Šafařík


Do budoucna chci i nadále pomáhat lidem k jejich lepšímu a spokojenějšímu bydlení, zároveň budu své zkušenosti předávat dalším realitním poradcům, kteří budou mít stejnou chuť věnovat se této zajímavé práci, jako já. Věřím, že díky tomu budou přibývat další spokojení klienti, kteří si uvědomí, že práce realitního poradce je velmi užitečná. Vždyť realitní poradce ušetří klientovi spoustu času.


Jarda