Vendula Raiminiusová

PRODEJ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Bezpečně prodám nebo pronajmu Vaší nemovitost bez starostí a za nejlepší cenu.

PROPAGACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Zviditelním Vaší nemovitost na sociálních sítích Facebook, Instagram, YouTube atd.

PROFESIONÁLNÍ MARKETING A INZERCE

Využívám moderní marketingové nástroje a strategie pro efektivní prezentaci Vaší nemovitosti.

Jsem tu pro Vás ...

Ráda Vám pomohu ohledně prodeje či pronájmu nemovitostí. Pokud máte na mě nějaký dotaz, neváhejte mě kontaktovat! Těším se na spolupráci.

 +420  776 466 722 
Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4 - Nusle

Můj příběh...

Narodila jsem se v Liberci ale už skoro 9tým rokem žiji v Praze, do Liberce se ale vždy ráda vracím, mám tam rodinu a nejlepší kamarády ...

Celý svůj život jsem přemýšlela, čím chci jednou být a když v 15ti došlo na rozhodnutí na jakou střední,byl to boj a já si nebyla jistá. Vždy mě táhlo velké město a ve 20ti sem se rozhodla, že se přestěhuji, úplně sama do velkého města.

Začala jsem pracovat jako hosteska, jezdila na různé akce a eventy, postupem času jsem se dostávala dál a dál a začala zjišťovat, že mě baví pomáhat lidem a tak jsem začala pomáhat maminkám v nouzi. Naplňovalo mě to a moje cesta pokračovala ... stalo se toho tolik, že to kdybych měla napsat bude to na celou knihu 😀
K realitám jsem se dostala a pořádný vztah k tomu si našla když sem zůstala s mou dcerou sama a přemýšlela co teď a jelikož je člověk v realitách svobodný, časově neomezený byla to jasná volba ...

Jsem spokojená, mohu si vše nastavit tak jak potřebuji a díky tomu mám čas na to nejdůlěžitější v mém životě - mé dítě.
Reality mě baví, je to něco kde jsem našla kus sebe, s klienty mluvím upřímně a snažím se vždy být i kamarádkou aby se cítili bezpečně, pohodově, bez starostí, je pro mě důležité vybudovat si s klientem hlubší vztah a věřit si.

Ve volném čase ráda sportuji, baví mě vše u čeho se člověk hýbe, hodně se věnuji sobě a snažím se vždy si najít čas jen sama pro sebe a miluju adrenalin v jakékoliv podobě ... s dcerou hodně cestujeme, jezdíme po výletech a trávíme čas společně ..


A proč bych Vám s prodejem měla pomoci právě já ? Protože pro Vás vždy udělám vše tak, jak bych chtěla aby to někdo udělal pro mě kdybych prodávala nemovitost a aby jste si na mě vždy vzpoměli, když někdo z Vašeho okolí bude potřebovat také pomoci.

 

Wendy