Bc. Tereza Hynčíková, DiS.

 

Telefon:    +420 608 291 836
Email:       hyncikova@bydleninadoporuceni.cz

Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   Na Zámecké 1518/9
                   140 00 Praha 4 - Nusle

Motto:
"Některé věci v životě jsou tak důležité, že si je člověk musí objevit sám."

Videovizitka

Videoreference

Videoprohlídky

Můj příběh...

Narodila jsem se v Domažlicích a vyrůstala jsem v malebném městě Kdyně, kde jsem strávila celé své dětství. Už jako malá jsem trávila spoustu času v přírodě a byla jsem dost hravé dítě. V Klatovech, kterým se také jinak říká brána Šumavy, jsem studovala Obchodní akademii a poté i na Vyšší odborné škole obor bankovnictví.

Moje první pracovní příležitost se naskytla při studiu právě Vyšší odborné školy, kde jsem měla možnost účastnit se stáže pro studenty v Plzni v Československé obchodní bance. Tato stáž pro mě byla opravdu velkým přínosem a práce v bance se mi opravdu zalíbila. Nicméně po velkém rozhodování, zda po stáži nastoupit do zaměstnání či si ještě neprodloužit studentská léta, jsem s nadšením začala vybírat vysokou školu. Lokalita pro mě byla rozhodující a já jsem cítila, že je na čase se osamostatnit a trochu se vzdálit od rodiny. Vyhrála Praha, jak my lidově říkáme Praha stověžatá. Byla to pro mě obrovská změna, z malého městečka do velkoměsta. Rozhodla jsem se pro Univerzitu Jana Amose Komenského, kde jsem studovala obor Evropská hospodářskosprávní studia, který mi opravdu rozšířil obzory. Po úspěšném ukončení vysoké školy, jsem si konečně mohla splnit jeden ze svých dřívějších snů a to, pracovat jako bankéřka nebo investiční specialistka.

Má zaměstnanecká dráha tedy započala v Praze v Raiffeisenbank na pozici Bankéře obchodu a provozu, kde jsem strávila více než rok, během kterého jsem se naučila skvěle ovládat komunikační dovednosti a samozřejmě pracovat s lidmi, což mě vždy lákalo.

Jelikož jsem ale kreativní člověk s tvořivou myslí a ráda pracuji tam, kde mám prostor se rozvíjet a práce v kanceláři mi zcela úplně nesvědčila, naskytla se mi skvělá příležitost pracovat jako realitní makléřka 🙂 

..a co vlastně dělám ve volném čase? Jak už jsem se zmínila na začátku, od malička miluji trávit čas v přírodě, kde se cítím jako doma a jistým způsobem je pro mě únikem z běžné reality. Právě to je jedním z hlavních důvodů, proč jsem se z velkoměsta přestěhovala zpět do mého rodného městečka. V přírodě často i fotografuji 🙂


Miluji svého pejska, Amerického stafordšírského teriéra, který je mým nejlepším parťákem na procházky i různé výlety.

 Jsem velice dobrodružný člověk, moc ráda cestuji a poznávám nová místa i za oceánem 🙂 Samozřejmě si i ráda zacvičím, převážně jógu, která je úžasná nejen pro uvolnění těla, ale i pro zklidnění mysli.
A pokud mi ještě zbývá čas, věnuji se práci na sobě samé, vše, co se osobního rozvoje týče, zajímám se také o alternativní medicínu a léčitelství.  

 

Práce s lidmi je pro mě cestou a vždycky tady budu pro druhé, nejen jako realitní makléřka 🙂