Eva Davidová

 

 

Telefon:    +420 605 268 818
Email:       davidova@bydleninadoporuceni.cz

Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   U Křížku 1403/4
                   140 00 Praha 4 - Nusle

Videovizitka

Videoreference

Videoprohlídky

Můj příběh...

 

Narodila jsem se v Plzni, kde jsem vystudovala Střední ekonomickou školu a strávila zde polovinu svého života. Zde žije i moje rodina, se kterou se často navštěvuji. Praxi jsem zahájila na postech sekretářek, pro sbírání prvních zkušeností asi dobré, ale vnitřně jsem cítila, že stále vařit jen kávu a kopírovat nechci.

 

Postupně se naskytly zajímavé příležitosti v Praze, což mě přesvědčilo trvale změnit bydliště. Dlouholeté působení v exekutorském úřadu bych doslova nazvala školou života. Lidské osudy a příběhy byly mnohdy až neuvěřitelné. Právě zde se mi začal otevírat svět nemovitostí a já se mohla naučit vše, co s nimi souvisí. Největší přínos v oboru mi však dala práce pro společnost, zabývající se pronájmem vlastních nemovitostí a současně si získala své místo i na trhu developingu. Zde jsem pracovala jako správce nemovitostí a v podstatě zastávala i práci realitního makléře. Věnovala jsem se klientům i při prodeji bytů nebo domů zrealizovaných projektů firmy.

V oboru pracuji deset let, a za tu dobu se pro mne reality staly tak trochu srdeční záležitostí. Za poslední tři roky jsem znalosti rozšířila i o pojištění a finanční poradenství.

 

Volný čas...

Ráda si přečtu dobrou knihu, hraju bowling, občas vyjedu na kole do přírody, velice ráda cestuji a poznávám nová místa v zahraničí i po Čechách, za kulturou vyrážím na muzikály, výstavy. Zajímám se o  tématiku osobního rozvoje, alternativní medicínu a vše co se týká drahých kamenů a přírodnin. Po letech jsem znovu objevila kouzlo tvoření.

 

… co na závěr

Každá práce mi něco dala, někde více, někde méně. Ale nedá se zapomenout na chvíle, kdy předáváte novému majiteli vysněné bydlení. 

Práce v realitách mi dává velký smysl. Proč ?  Pomáhám lidem hledat nový, šťastný domov.