Eva Davidová

 

 

Telefon:    +420 605 268 818
Email:       davidova@bydleninadoporuceni.cz

Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   Na Zámecké 1518/9
                   140 00 Praha 4 - Nusle

Videovizitka

Videoreference

Videoprohlídky

Můj příběh...

 

Narodila jsem se v Plzni, kde jsem vystudovala Střední ekonomickou školu a strávila zde polovinu svého života. Zde žije i moje rodina, se kterou se často navštěvuji. Praxi jsem zahájila na postech sekretářek poté následovala banka.

 

Postupně se naskytovaly zajímavé příležitostí v Praze, což mne přesvědčilo trvale změnit bydliště. Dlouholeté působení v exekutorském úřadu bych doslova nazvala školou života. Lidské osudy a příběhy byly mnohdy až neuvěřitelné. Právě zde se mi začal otevírat svět nemovitostí a já se mohla naučit vše co s nimi souvisí. Největší přínos v oboru mi však dala práce pro společnost, zabývající se pronájmem vlastních nemovitostí a současně si získala své místo i na trhu developingu. Zde jsem pracovala jako správce nemovitostí, a v podstatě zastávala i práci realitního makléře. Věnovala jsem se klientům i při prodeji bytů nebo domů zrealizovaných projektů firmy. V oboru pracuji od roku 2009, a za tu dobu se pro mne reality staly tak trochu srdeční záležitostí. Od roku 2017 jsem portfolio rozšířila i o pojištění a finanční poradenství u Generali české pojišťovny, a.s.

 

Volný čas...

Ráda si přečtu dobrou knihu, hraji bowling, občas vyjedu na kole do přírody, velice ráda cestuji a poznávám nová místa po Čechách i v zahraničí, za kulturou vyrážím na muzikály, výstavy, festivaly. Zajímám se o tématiku osobního rozvoje, alternativní medicínu a vše co s tím souvisí. Po letech jsem znovu objevila kouzlo tvoření.

 

… co na závěr

Práce v realitách mi dává velký smysl. Proč ? Pomáhám lidem hledat nový, šťastný domov.