Eva Davidová

PRODEJ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Bezpečně prodám nebo pronajmu Vaší nemovitost bez starostí a za nejlepší cenu.

PROPAGACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Zviditelním Vaší nemovitost na sociálních sítích Facebook, Instagram, YouTube atd.

PROFESIONÁLNÍ MARKETING A INZERCE

Využívám moderní marketingové nástroje a strategie pro efektivní prezentaci Vaší nemovitosti.

Jsem tu pro Vás ...

Ráda Vám pomohu ohledně prodeje či pronájmu nemovitostí. Pokud máte na mě nějaký dotaz, neváhejte mě kontaktovat! Těším se na spolupráci.

 +420 605 268 818   
Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4 - Nusle

Videovizitka

Videoreference

Videoprohlídky

Můj příběh...

 

Narodila jsem se v Plzni, kde jsem vystudovala Střední ekonomickou školu a strávila zde polovinu svého života. Zde žije i moje rodina, se kterou se často navštěvuji. Praxi jsem zahájila na postech sekretářek poté následovala banka.

 

Postupně se naskytovaly zajímavé příležitostí v Praze, což mne přesvědčilo trvale změnit bydliště. Dlouholeté působení v exekutorském úřadu bych doslova nazvala školou života. Lidské osudy a příběhy byly mnohdy až neuvěřitelné. Právě zde se mi začal otevírat svět nemovitostí a já se mohla naučit vše co s nimi souvisí. Největší přínos v oboru mi však dala práce pro společnost, zabývající se pronájmem vlastních nemovitostí a současně si získala své místo i na trhu developingu. Zde jsem pracovala jako správce nemovitostí, a v podstatě zastávala i práci realitního makléře. Věnovala jsem se klientům i při prodeji bytů nebo domů zrealizovaných projektů firmy. V oboru pracuji od roku 2009, a za tu dobu se pro mne reality staly tak trochu srdeční záležitostí. Od roku 2017 jsem portfolio rozšířila i o pojištění a finanční poradenství u Generali české pojišťovny, a.s.

 

Volný čas...

Ráda si přečtu dobrou knihu, hraji bowling, občas vyjedu na kole do přírody, velice ráda cestuji a poznávám nová místa po Čechách i v zahraničí, za kulturou vyrážím na muzikály, výstavy, festivaly. Zajímám se o tématiku osobního rozvoje, alternativní medicínu a vše co s tím souvisí. Po letech jsem znovu objevila kouzlo tvoření.

 

… co na závěr

Práce v realitách mi dává velký smysl. Proč ? Pomáhám lidem hledat nový, šťastný domov.