Škola prodeje

  V rámci realitního vzdělávání jsme si pro Vás ZDARMA připravili videokurz s konkrétními návody a postupy, jak úspěšně prodat svou nemovitost. KAŽDÝ TÝDEN VÁM POŠLEME 1 VIDEO. Celkem to bude 8 videí, kde Vás provedeme krok za krokem náročným procesem prodeje nemovitosti. Poté Vám budeme posílat následné a související rady, novinky a tipy z oblasti nemovitostí.

Vaše data jsou u nás v bezpečí! Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Poskytnutím emailové adresy souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Co Vás ve Škole prodeje naučíme?

 • 1
  JAK PŘÍPRAVIT NEMOVITOST PŘED NAFOCENÍM A CO JE TO HOMESTAGING?
  Dnes už nestačí nemovitost jen nafotit, tak jak je a zveřejnit ji na internetu, je potřeba udělat pečlivou přípravu, dobře zvážit, jak nemovitost nabídnout. Je také potřeba provést homestaging a zaujmout potencionálního zájemce kvalitními fotkami.
 • 2
  JAK PŘIPRAVIT KVALITNÍ POPIS NEMOVITOSTI A JAK STANOVIT SPRÁVNOU PRODEJNÍ CENU?
  Pokud již máme kvalitní fotografie, je dobré udělat pečlivý popis, vždy je dobré vypíchnout výhody prodávané nemovitosti. Nesprávně stanovená prodejní cena může zájemce odradit, proto je potřeba nejprve pečlivě zhodnotit aktuální ceny v okolí a dle toho stanovit cenu.
 • 3
  JAK A KDE EFEKTIVNĚ INZEROVAT NEMOVITOST A JAK "OKOUZLIT" KUPUJÍCÍHO VIDEOPROHLÍDKOU ČI VIDEOPREZENTACÍ?
  Inzerci na internetu je potřeba umístit na takové servery, aby byla hodně vidět. V současné době je mnohem více nabídek, než je poptávek, proto Vás naučíme, jak kupujícího "okouzlit" videoprohlídkou či videoprezentací.
 • 4
  CO JE TO AKTIVNÍ NABÍDKA NEMOVITOSTI A KDY JE NUTNÝ ŠTÍTEK ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY (PENB)?
  Dnes už zdaleka nestačí nemovitost jen "dát na internet" a čekat. Abychom nemovitost skutečně prodali, je nutné nemovitost nabízet zájemcům aktivně - TO JE KLÍČOVÁ VĚC PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI !!! Vysvětlíme Vám, kdy je nutné nechat zhotovit PENB.
 • 5
  JAK SPRÁVNĚ VÉST PROHLÍDKU, JAK NA NI PŘIPRAVIT NEMOVITOST A NA CO SI DÁVAT POZOR?
  Co vše je potřeba připravit před prohlídkou, jaká doba je na prohlídku nejvhodnější, co říkat a jak prohlídku uzavřít. Omyly a chyby, kterých je dobré se vyvarovat.
 • 6
  CO VŠE MUSÍ OBSAHOVAT KVALITNÍ KUPNÍ SMLOUVA?
  Nestačí jen vyplnit nějaký stažený vzor z webu, je třeba porozumět logice smlouvy a mít ve smlouvě ošetřené všechny okolnosti prodeje a to tak, aby smlouva byla vyvážená pro obě strany. Na co nezapomenout a na co si dát pozor.
 • 7
  SOUVISEJÍCÍ DOKUMENTY, PŘEDÁVACÍ PROTOKOL A ROZDÍL PŘI PRODEJI DRUŽSTEVNÍHO BYTU!
  Jak a kde vyplnit Návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí, co vše musí obsahovat předávací protokol? Jaké dokumenty použít pro převod družstevních práv k bytu?
 • 8
  ZNALECKÝ POSUDEK (ODHAD) CENY NEMOVITOSTI A SOUVISEJÍCÍ DAŇOVÉ POVINNOSTI!
  S jakými typy znaleckých posudků se můžeme setkat, kdy který použít, rozdíly. Daň z příjmu a daň z nabytí nemovité věci - kdy a kdo je řeší, kdo je povinný a kdo ručitel, jaké závazky z toho vyplývají?

Co říkají účastníci školy prodeje?

Dobrý den, díky za přehledný seznam při prodeji nemovitosti. Prodávala jsem byt poprvé, tak jsem s tím neměla zkušenost. Hned jsem věděla, co mě čeká a některé ty myšlenky byly opravdu nevšední. Na začátku jsem si myslela, že prodej bude jednoduchý, ale později jsem zjistila, že je to o hodně složitější. V každém případě mi Škola prodeje hodně pomohla, díky.
Jana SrníčkováČeské Budějovice
Super praktické ukázky fotek a vůbec prezentace realit. S prodejem jsem měl už zkušenost z dřívějška, ale některé věci pro mě byly nové. Hodně mi dalo i připomenutí toho, co všechno mě čeká.
D. KrálPraha 10
Vážení, na radu mé kamarádky Kamily jsem se dostal k vašemu kurzu. Vše jste řekli stručně a přehledně, žádné zbytečnosti. Nejvíc jsem měl problém s inzercí, měl jsem málo zájemců na svůj dům. Nakonec jsem využil pár rad od vás, inzerci jsem vylepšil, snížil jsem i trochu cenu a nakonec po 7 měsících jsem skutečně prodal. Chválím vaší přípravu!
Tomáš Kaňkovský