Prodej rodinného domu 5+kk

Buštěhrad

  • Dům 5+kk,140 m²
  • Útulný dům s krbem
  • 2 koupelny
  • Garáž
  • Samostatná pracovna
  • Venkovní krytý bazén
  • Udržovaná zahrada 653m2
  • Možnost podkrovní vestavby další místnosti

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

  723 233 338

 

 

Dominantou celého spodního patra domu je útulný obývací pokoj, který přímo navazuje na kuchyň a jídelní část. Útulnost v tomto prostoru také dolaďuje krb, který využijete jak z praktické části pro topení, tak také jako romantický prvek dlouhých podzimních a zimních večerů.

 

 

Kuchyňská linka je vybavená veškerými potřebnými spotřebiči, které každá moderní rodina potřebuje. Nechybí zde trouba, varná deska, digestoř a myčka. Na linku přímo navazuje jídelna, která kromě dostatku prostoru pro stolování nabízí také uklidňující výhled do zahrady. 

 

 

V prvním patře domu noví majitelé jistě ocení vkusnou ložnici, u které zajišťuje dostatek světla francouzské okno se vstupem na balkon. Prostory pro uložení oblečení jsou zde tvořeny vestavnou skříní s posuvnými dveřmi, které nabízejí dostatek místa, aniž by ubíraly prostor v místnosti.

 

 

Součástí tohoto patra jsou také další dva pokoje. Větší z těchto pokojů má francouzské okno, které zajišťuje i v této místnosti dostatek denního světla a také vstup na balkon, který je společný i pro ložnici. Ve vedlejším menším pokoji nalezneme prostor pro hosty nebo pro vytvoření samostatné větší šatny.

 

 

Dům má dvě samostatné koupelny. Větší koupelnu nalezneme v patře. Tato koupelna disponuje jak velkou rohovou vanou, kde můžete relaxovat, tak také toaletou. Přízemní koupelna je zařízena sprchovým koutem a toaletou. V přízemí domu nalezneme také samostatnou místnost pro pračku a sušičku.

 

 

V přímé návaznosti na dům nalezneme také terasu, do které se dostaneme přímo z obývacího pokoje a která nabízí příjemné posezení pro rodinu a přátele. Terasu využijete jak v letních slunečných dnech a příjemných večerech, tak díky zastřešení i ve dnech, kdy venku nebude až tak příznivé počasí.

 

Vedle terasy nalezneme také krytý bazén, který můžete využít jak pro letní koupání, tak také pro koupání v zimních měsících, kdy má voda okolo 24 stupňů. Okolo bazénu a celého domu naleznete zahradu, ns které si dali majitelé velmi záležet, obsahuje několik udržovaných stromů a keřů. Pro podtržení příjemné a uklidňující atmosféry si v letních měsících užijete také dostatečnou škálu barev, které Vám nabídnou květiny, které jsou okolo domu vysazeny. Nechybí také menší zahradní domek a dřevník, kde můžete uchovat dřevo do krbu ale také vše, co pro údržbu krásy zahrady budete potřebovat.

Půdorys přízemí

Půdorys patra

BUS

430 m od domu

Potraviny

550 m od domu

450 m od domu

Pošta

580 m od domu

450 m od domu

Lékař

640 m od domu

Restaurace

470 m od domu

ZUŠ

733 m od domu

 

  723 233 338

Domluvte si prohlídku ...

 

Vaše data jsou u nás v bezpečí! Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Poskytnutím emailové adresy souhlasíte se Zásadami o ochraně osobních údajů.