Tomáš Lábek - realitní makléř

Bc. Tomáš Lábek

 

Telefon:    +420 728 201 224
Email:        labek@bydleninadoporuceni.cz

  
Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   U Křížku 1403/4
                   140 00 Praha 4 - Nusle

Videoprohlídka

Videoreference

Videoprohlídka

Můj příběh...

Tomáš Lábek

Vítejte na mé osobní stránce a dovolte mi se krátce představit. V realitách se pohybuji již čtvrtým rokem. Z počátku, v roce 2016, když jsem se v realitních vodách začal pohybovat a bylo vše nové, jsem si nedokázal představit, kolik zkušeností a zážitků díky této profesi získám. Poznal jsem velmi dobré kolegy, zajímavé klienty a do úspěšného konce dovedl velké množství různorodých obchodů, ze kterých mi každý dal velkou zkušenost. To, co mne na této práci baví je zejména její různorodost a také poslání pomáhat lidem řešit jednu z nejdůležitějších věcí v životě- bydlení.

Ve svém volném čase načerpávám energii mnoha způsoby. Jeden z nich je určitě sport. Stejně jako v práci, tak i ve svém osobním volnu mám rád různorodost, proto krom běhu či fitness si rád zahraji s přáteli badminton, případně fotbal. Dále mám rád vodáctví i turistiku. Nepohrdnu ani extrémními sporty.

Tomáš Lábek

Též si rád otevřu dobrou knihu, ze které mohu načerpat novou inspiraci. Dovolenou nejraději trávím aktivním cestováním a poznáváním nových zákoutí světa.

Tomáš

Úspěšný prodej nemovitosti

Chcete prodat rychle za nejvyšší cenu? Bojíte se, abyste neudělali chybu? Naučíme Vás vše v konkrétních krocích v naší Škole prodeje!