Mgr. Marek Izera

Marek Izera

PRAŽSKÝ REALIŤÁK ROKU 2019 a 2020 

Telefon:    +420 605 590 424
Email:        izera@bydleninadoporuceni.cz

Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   U Křížku 1403/4
                   140 00 Praha 4 - Nusle

TOP finalista celostátního hodnocení realitních makléřů Realiťák roku za rok 2019 a 2020.

Nejlépe hodnoceným realitním makléřem v Praze za rok 2019 i 2020 podle odborné poroty.

Soutěž Realiťák roku je pořádána pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj, Hospodářské komory, Asociace realitních kanceláří, České a Evropské komory realitních kanceláří.

Videovizitka

 

Kolem realit, nemovitostí a výstavby domů jsem se začal pohybovat hned po svém studiu na stavební průmyslové škole, kdy jsem se věnoval projekci staveb. Po dokončení vysokoškolského studia na Universitě Hradec Králové jsem pracoval jako správce nemovitostí bytového areálu.

Proč pomáhat lidem

Mohu lidem opravdu pomoci. Jsem si jistý, pravidelně to dělám! Při jednání s klienty jsem potkal mnoho těch, kteří byli upřímně rádi za profesionální pomoc při řešení jejich situace. A to je pro mě hnací motor, tato práce má smysl. Mnohá ocenění ve firmě i na širší úrovni i pozitivní odezva klientů mne utvrzují, že to má smysl.

Vím, že je neustále co se učit. Spokojenost klientů je pro mě prioritou a vizitkou úspěchu. Přesto, nebo právě proto, jsem realista. Spoustu věcí lze přesně naplánovat. Ale vždy, když se snažím něco udělat jak nejlépe dovedu a ono se to přesto nedaří, vzpomenu si na citát mého oblíbeného autora Woody Allena: "Chcete-li pobavit Pána Boha, seznamte ho se svými plány do budoucna."

Marek Izera

Pár slov závěrem

Věřím, že pomáhat lidem při prodeji a pronájmu jejich nemovitostí je skutečná pomoc. Pokud se mi to daří, přináší to radost všem. A radost je úsměv. Rád bych přidal úsměv i na vaši tvář.

Bude mi ctí pomáhat při prodeji nemovitosti právě Vám!

Marek

Videoreference

Videoprohlídky

Ukázky prodaných nemovitostí

RD 6+1, Praha - Uhříněves

RD 4+1, Ledčice

Pozemek 40 459m2, Svatá u Berouna

 

Byt 3+1, Praha - H. Měcholupy

Byt 2+kk, Praha - Uhříněves

Byt 1+kk, Jílové u Prahy