Mgr. Marek Izera

Marek Izera

   
Telefon:    +420 605 590 424
Email:        izera@bydleninadoporuceni.cz

Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   U Křížku 1403/4
                   140 00 Praha 4 - Nusle

 

Videovizitka

Videoreference

Videoreference

Videoprohlídka

Můj příběh...

Kolem realit, nemovitostí a výstavby domů jsem se začal pohybovat hned po svém studiu na stavební průmyslové škole, kdy jsem se věnoval projekci staveb. Po dokončení vysokoškolského studia na Universitě Hradec Králové jsem pracoval jako správce nemovitostí bytového areálu.

Proč pomáhat lidem

Časem jsem získal cenné zkušenosti. Při jednání s klienty jsem potkal spostu těch, kteří byli upřímně rádi za profesionální pomoc při řešení jejich situace. A to je pro mě hnací motor, že tato práce má smysl.

Vím, že je neustále co se učit. Spokojenost klientů je pro mě prioritou a vizitkou úspěchu. Přesto, nebo právě proto, jsem realista. Spoustu věcí lze přesně naplánovat. Ale vždy, když se snažím něco udělat jak nejlépe dovedu a ono se to přesto nedaří, vzpomenu si na citát mého oblíbeného autora Woody Allena: "Chcete-li pobavit Pána Boha, seznamte ho se svými plány do budoucna."

Marek Izera
Marek Izera

Pár slov závěrem

Věřím, že pomáhat lidem při prodeji a pronájmu jejich nemovitostí je skutečná pomoc. Pokud se mi to daří, přináší to radost všem. A radost je úsměv. Rád bych přidal úsměv i na vaši tvář.

Bude mi ctí pomáhat při prodeji nemovitosti právě Vám!

 

Marek