Ing. Markéta Hejhalová, EFA

Markéta Hejhalová

  
Telefon:    +420 608 262 824
Email:        hejhalova@bydleninadoporuceni.cz

Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   U Křížku 1403/4
                   140 00 Praha 4 - Nusle

Motto: „Na konci vše dobře dopadne. A pokud to dobře nedopadlo, tak to ještě
               není konec."
        (John Lennon)

Videovizitka

Videoreference

Videoprohlídka

Můj příběh...

Markéta Hejhalová

Něco málo z minulosti …

Finance, podnikání, obchod a mezilidské vztahy mě začaly zajímat již v 18 letech. Střední škola mi nabídla všeobecný přehled a vysoká škola mi pomohla k větší samostatnosti a rozvinutí se v organizačních schopnostech. Své začátky v obchodních dovednostech jsem se však musela naučit sama, a to díky školením, kurzům a knihám o podnikání. Ve škole nás k podnikání nikdo nevedl.

A co bylo dál … ?

Ještě na vysoké škole jsem odjela pracovat na pár měsíců do Londýna, abych nasbírala nové zkušenosti a vylepšila anglický jazyk. Po svém návratu domů byl nástup na inženýrské studium opravdu krutý, protože jsem věděla, že chci začít pracovat sama na sebe a škola mě časově dost omezovala, přesto jsem si řekla, že vysokou školu dokončím. Vždycky jsem měla touhu pomáhat lidem a snažit se jim dělat život hezčí a spokojenější. Díky tomu, že jsem studovala finance, mi jako logický krok přišlo jít dělat profesionálního poradce ve financích.

„Úspěch není klíčem ke spokojenosti. Spokojenost je klíčem k úspěchu. Pokud máte rádi, co děláte, budete úspěšní.” (Albert Schweitzer)

Této myšlenky se držím stále a věřím, že to je i kouzlo ke spokojenosti ostatních lidí.

 

Markéta Hejhalová
Markéta Hejhalová

A jak je to dnes … ?

Po několika letech ve financích se mi stále potvrzuje, že na svou práci můžu být pyšná, protože dnes a denně pomáhám mnoha lidem na trnité cestě finančním trhem. Již několikrát jsem získala ocenění za kvalitní práci s klientem a je za mnou řada spokojených rodin, které již díky mně bydlí ve svém novém domečku. Právě přes hypotéky jsem se dostala k realitám a mohla tak propojit příjemné s užitečným. Hlavně díky skvělé spolupráci s Jardou a Luckou jsem se v realitách brzy rozkoukala a mohla tak rozjet novou éru života.

I přesto, že je práce mým koníčkem, tak je potřeba někdy relaxovat. Snažím se být co nejvíce se svým manželem a naší dcerkou. Dále ve volném čase hraji fotbal, tenis, chodím běhat anebo chodím na procházky se svým pejskem.

A jak to bude dál … ?

„Lidé ve svém životě nelitují toho co udělali, ale toho co neudělali.“ (Prof. Philip Zimbardo)

Chtěla bych více zefektivnit svůj čas a najít lidi, kteří chtějí ve svém životě něco změnit a ne jenom o tom povídat. Rozhodně se dál budu vzdělávat v realitách i ve financích a své zkušenosti chci pomocí workshopů předávat dalším lidem. Jen díky tomu, že mám doma úžasného manžela a dceru, tohle všechno může fungovat.

Pár slov závěrem …

„Život je krátký, čas utíká rychle a není možné ho vrátit nebo posunout, takže si užívej každý okamžik, který můžeš.“

Markéta